Keskkonnainspektsioon soovitas suitseva korstna kinni müürida

Probleemiga hakkas juba laupäeval tegelema Jõgeva linnavalitsuse keskkonna peaspetsialist Jaan Vahtla. Ta otsis samal päeval üles Jõgeva Majandusühistu haldusjuhi Guido Põldkivi.

Jaan Vahtla sõnul kostis too, et on probleemiga kursis ja on ka midagi ette võtnud.

Esmaspäeva hommikul informeeris Jõgeva linnavalitsuse keskkonna peaspetsialist Jaan Vahtla probleemist  ka keskkonnainspektsiooni Tartumaa osakonna Jõgeva bürood.

“Saadud info põhjal käisid meie inspektorid kohapeal, kuid sel hetkel seal midagi ei põlenud. Kuuldavasti on aga kohalikud elanikud endise katlamaja korstnas

prahti põletanud. Meie inspektorid soovitasid Jõgeva Majandusühistul, kellele territoorium kuulub, korsten selle edasise kasutamise vältimiseks kinni müürida või lammutada. Majandusühistu juhatuse esimehe Toomas Vahuriga rääkisin mõni hetk tagasi ning tema sõnul on korstna kinnimüürimiseks korraldus antud ning see peaks täna-homme ära tehtama,” teatas keskkonnainspektsiooni avalike suhete nõunik Leili Tuul.

Eile õhtupoolikul teatas Jõgeva Majandusühistu haldusjuht Guido Põldkivi, et lähematel päevadel müüritakse korstna avaus kinni.

RAIVO SIHVER

blog comments powered by Disqus