Kauplejad on Mustvee laadale jätkuvalt oodatud

Laupäeval, 13. juulil Mustvee linna esmamainimise 520. ja linnaõiguste saamise 75. aastapäevale pühendatud pidustuste raames peetavale laadale on praeguseks registreerunud ligi sada kauplejat.

Mustvee juubelipidustuste peakorraldaja, kultuurikeskuse juhataja kohusetäitja Laidi Zalekešina sõnul on laadale registreerunud mitmed kohalikud ja ümbruskonna ettevõtted. “Kõige kaugemad kauplematulijad on praegu Saaremaalt ja Tallinnast. Müügile on tulemas rikkalikus valikus Peipsi ääres kasvatatud köögivilja ja kala, kusjuures oma toodangu on lubanud kohale tuua ka üks suuremaid Peipsi-äärseid kalandusfirmasid,” rääkis ta.

“Praegu on laadaplatsil veel vabu kohti, kuid soovist kauplema tulla tasuks teada anda lähipäevadel,” lisas laadatoimkonna liige, Mustvee kultuurikeskuse administraator Elle Palm.

“Linna juubelipidustused algavad aga juba mõni päev varem. 11. juulil mälestatakse kunagist täitevkomitee esimeest Elmar Petersoni tema haual. Sama päeva õhtul on kultuurikeskuse pargis öökino. Järgmisel päeval istutatakse kultuurikeskuse parki juubelitamm ning linnapea Max Kaur ja linnavolikogu esimees Marianne Kivimurd-Tarelkina pakuvad kõigile peotorti,” rääkis  Laidi Zalekešina.

“Õhtusele kontserdile pääsemiseks saab alates reedest Mustvee Konsumist soodushinnaga käepaelu osta,” lisas ta.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus