Kauaoodatud kohvik avas uksed

Maikuu alguses ehk reedel, 2. mail avas Põltsamaal uksed endise Kurve Baari asemele pargi serva rajatud kohvik, mis kannab nime Kohvik O.

Kohviku juhataja Jarmo Võsa sõnul oli nende eesmärk seada esikohale kaupade ja teenuste kõrge kvaliteet ning seetõttu avati söögikoht hiljem, kui esialgu plaanis oli. Kõikvõimalikud lepingud, kaupade tellimine, töötajate koolitus ja muu kohviku avamisega seonduv võttis rohkem aega, kui alguses arvati.

Kliente üllatatakse moodsa lähenemisega

Jarmo Võsa usub, et nüüdseks on nad oma kohvikus üllatanud kliente modernse lähenemisega nii sisustuse kui ka toitude ja teeninduse osas. Seda tõestab ka lühikese aja jooksul saadud tagasiside. Jarmo Võsa sõnul teevad nad tõsiselt tööd selle nimel, et kohviku külastajad nii pakutavate toitude ja jookide kui ka teenindusega rahul oleksid. Kohe alguses oli plaanis hakata pakkuma itaaliapäraseid toite. Valitud suunale vastavalt on soetatud ka kohviku seadmed ja sisustus.

Menüüs on mitmeid pastasid, püreesuppe, võileibu, salateid. Samuti pakuvad nad kahe tuntud brändi – Gustav kondiiter ja ILLY – kohviubadest valmistatud kohvi ning on nende kohviubade ainukeseks edasimüüjaks Kesk-Eestis. Alkohoolsetest jookidest pakutakse nii kangemaid kui lahjemaid.  Ka õllevalik on lai ja paljud neist ning ka muudest jookidest on imporditud.

Annavad kohvikutepäeva oma panuse

Kohviku siseruumis on 30 kohta, kuid kohe on saabumas ka terrassile mõeldud mööbel, kuhu mahub kuni 25 kohta. Jarmo Võsa lubas, et kindlasti osalevad nad ka augustis linnas toimuval kohvikutepäeval ning aitavad seda omalt poolt täiendada. Kindlasti saab uues kohvikus ka ruume reserveerida ja tulevikus on veel mitmeid plaane, millest on vara rääkida. Kõigepealt tuleb võita klientide usaldus ja saada piisavalt tuntuks.

i

<font face=”arial,helvetica,sans-serif”>TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus