Kasko autoabi – parim põhjus kaskokindlustuse tegemiseks

SISUTURUNDUS

Kasko autoabi –  parim põhjus kaskokindlustuse tegemiseks

Vältimaks ettenägematuid kulutusi, on kaskokindlustuse tegemine parim lahendus nii Sulle kui Sinu autole. Tegijal ikka juhtub ning sellisel juhul on kaskokindlustus Sinu ustav abiline, seda nii suuremate kui väiksemate õnnetuste korral. 

Lisaks õnnetuste vastu kindlustamisele, pakub suurem osa kaskokindlustuse pakkujaid ka autoabi teenust. Selgitame üle, mil moel see Sinule toeks saab olla: 

Mis on kasko autoabi?

Kas oled mõelnud stsenaariumile, kus oled teel maale puhkama, naudid metsavahelise väikese tee vaateid, kuid ühtäkki tekib autol tehniline viperus ning Sa ei saagi enam edasi sõita. Kõik remonditöökojad on kümnete kilomeetrite kaugusel ning paanika hakkab vaikselt ligi hiilima. Aga tänu kaskokindlustuse autoabile saad olla muretu!

Täpsemalt tähendab kasko autoabi, et Sulle on Sinu kaskokindlustuse pakkuja poolt tagatud autoabi teenus iga kell ja seda igal pool. Autoabiga saad kiirelt ja kergelt lahenduse, kus Sina saad minna oma sihtpunkti ning sõiduk aga remonditöökotta. Selleks tuleb Sulle abiks, kas kindlustuspakkuja koostööpartner või leiab kindlustusandja Sulle lähima autoabi teenusepakkuja. 

Tavapäraselt sisaldub autoabi teenuses sõiduki teisaldamine, rehvivahetus, õli ja kütuse toomine, lukuabi ja palju muud, seda sõltuvalt valitud kindlustusandjast ning kaskopaketist. Kindlasti tasub uurida, millistes riikides Sinu kindlustusandja kasko autoabi veel lisaks Eestile kehtib. Näiteks enamik kaskokindlustustest kehtib vaid Euroopas ning seetõttu on oluline see asjaolu kindlaks teha, kui oled planeerimas reisi väljapoole Euroopat. 

Miks Sul on vaja kaskokindlustuse autoabi?

Kasko autoabi on kindlaks kujunenud osa kaskokindlustusest. Kusjuures juba enamikel kindlustusandjatel kuulub autoabi automaatselt kõigi kaskopakettide juurde. Siiski, juhul kui Sul on valida madalama tasu või autoabi vahel, pea nõu otsuse tegemisel alljärgnevate punktide üle: 

#1 Millised on Sinu igapäeva sõiduharjumused

Sõites vaid linnavahel, kus remonditöökojad on lähedal, võib autoabi vähem hädavajalik olla. Kuigi ka keset suurt linna ja tipptunni liiklust on suurepärane, kui saad alati vajadusel kasko autoabi poole pöörduda. Aga veelgi enam, kui liikled pikki vahemaid, sõidad eemal linnadest ja asulatest ning abi võib jääda kaugele, siis on autoabi kindel JAH!

#2 Sõiduki vanus

Kuigi uutel sõidukitel on pisut väiksem oht tehnilises osas ettenägematuteks olukordadeks, annab südamerahu, kui oled alati igaks olukorraks valmis. Veelgi enam, kui sõidad juba vanema autoga, on arvestatav tõenäosus tehnilisteks ootamatusteks. Seega, kui Sinu aeg on Sulle oluline ning soovid olla kindel, et planeeritud sihtkohta kenasti jõuad, tasub mõelda kasko autoabi valimisele. 

#3 Mugavus ja hind

Auto suri keset pealinna tipptunni liiklust välja, ega käivitu enam. Pimedal tiheda liiklusega Tallinn-Tartu maanteel läheb rehv puruks ning tagatipuks sajab ka vihma ja laps autos niigi juba rahutu. Jäise sajuga metsavahelisel teel löövad autol kõik tuled armatuuris põlema ja pead mootori seiskama. Mis edasi, mõtled. Paanika ja ärevus valdamas. Need kõik on reaalsed olukorrad, mis on tegelikult üllatavalt kerged tekkima. Lisaks sellele, et sedalaadi olukorrad on tohutult närvesöövad, võivad nad muuhulgas osutuda üsnagi kulukaks. Teinekord pole isegi linnas sees kerge puksiiri saada, rääkimata siis kuskil pimedal ajal linnadest kaugel. Ei kujutaks ette, kui sel hetkel puuduks kaskokindlustuse autoabi võimalus. 

Seega kaskokindlustuse autoabi on Sinu parim sõber niisugustes ootamatutes olukordades. Selliselt jõuavad kergelt ja turvaliselt sihtpunkti nii Sinu sõiduk kui ka autosviibijad. Tõeline päästja.

blog comments powered by Disqus