Käsitöid ja loteriivõite jõulukinkideks

10. kuni 15. detsembrini, iga päev kella 10-17  on Tabivere vabaajakeskuse II korruse fuajees avatud jõulumüük. Jõuluvana kotti sobivat pakuvad müügiks nii üksiküritajad kui töötubades koos tegutsejad.

Kindlasti on lubanud jõulumüügile  oma töödega välja tulla Tabivere Sotsiaalkeskuse Päevakeskus, kus on valminud põhiliselt kudumid ? kindad, sokid, mütsid, sallid. Nii Tabiveres kui Maarja-Magdaleenas tegutsevaid käsitöörühmi juhendav Külliki Jürgenson lubas, et kui kaupa jätkub, tullakse sellega välja kõigil viiel müügipäeval.

Voore aktiviseerimiskeskuse Tabivere töötoa rahval on valminud mitmes suuruses patju ja padjapüüre, kotte ja  kaltsuvaipu, samuti patsikumme ja muudki nipet-näpet. Mitmel päeval aga mahti saadakse neid esemeid vabaajakeskusse müüma tulla, ei ole hetkel veel teada, sest töötoa juhataja Janika Põldma sõnul on neil praegu kiire ja töine aeg. Külmal ajal vajalikke kootud-heegeldatud esemeid pakuvad ka seltsingu Lumeroos käsitöötegijad, aastavahetuse pidudeks saab kleidile, kaela, kõrva või randmele sobiva kaunistuse osta pärlitest ehete meisterdajatelt.

Õnne saab proovida heategevusloteriis, kus tühje loose polegi ja millest saadud tulu läheb kohalikule hooldekodule ajakirjade ostmiseks. Kümnekroonise loosipileti ostnu võib saada kruusi või vaasi, pastaka, kriminulli või värviraamatu omanikuks. Näppu võib jääda ka mõni lihtne ehe, küünal, jõululõhnane dushigeel ja muudki huvitavat.

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus