Kasepääl tähistatakse laupäeval valla päeva

Esinevad Tiheda lasteaed-algkooli lapsed ning Torma rahvatantsurühm ja kapell. Üles astuvad taidlejad Raja kultuurimajast ja Mustvee Kultuurikeskusest.

Päeva aitab läbi viia Ugala Teatri näitleja Aarne Soro. Kontsertetendusega ?Valla-võllanaljad? astuvad rahva ette Ugala Teatri näitlejad Silvia ja Aarne Soro.

Valla päeva raames toimub Kasepää Rahvamajas vallavanema Jüri Vooderi ja vallasekretär Marju Soobi vastuvõtt eelmisel aastal sündinud lastele ja nende vanematele.

Ühiselt süüakse kalaseljankat, supisöömine on kujunenud traditsiooniks. Päeva aitab lastele huvitamaks muuta kostümeeritud lõbustaja. Lapsed saavad hüpata batuudil ja sõita hobustega.

Täiskasvanute võistlusmängudes katsutakse jõudu köieveos, murusuusatamises ja raskuste hoidmises. Toimuvad jalgpallivõistlused, kus võistlevad kaheksa lähiümbruskonna võistkonda.

Laadale on oodatud oma kaupu müüma käsitöömeistrid, taimekasvatajad, tööstuskaupade müüjad ja teised ettevõtjad. Tiheda koolimajas on avatud Koroka käsitöönurk, kus kõik soovijad saavad endale meisterdada kinkekotte, laternaid. Valla päeva lõpetab südaööl pidulikult ilutulestik.

TRIIN SAAR

blog comments powered by Disqus