Kas osalete jääpurikafestivalil?

Mare, lasteaia Karikakar” juhataja

Igal aastal on paraku olnud nii, et see festival langeb kokku ühe meie peresisese sündmusega, nimelt tähistame me siis sünnipäeva ja seega pole saanud jääpurikafestivalist osa võtta.   Sel korral sain osaleda vähemalt lumelinna ehitusel.  

Tiina, koduperenaine

Plaanis on kindlasti vaatama minna jääpurika kasvatamise võistlust, ise siiski sel võistlusel ei osale. Aitasin oma lapse lasteaiarühmal lumeskulptuuri ehitada. Kuna meil on üsna suur pere, nüüd juba viieliikmeline, siis saame ehk tulevikus jääpurikafestivali võistlustest juba pereliikmetest koosneva võistkonnaga osa võtta. Praegu harjutame jääpurikate kasvatamist ja sulatamist veel kodus rõdu peal. 

Jana, lastega kodus

Jääpurika festivali sündmustest osa ei võta, kuid vaatama tahaks küll minna. Kui õnnestub, siis ehk lähen isegi kultuurikeskusse kontserdile. Lumelinna ehitusel ise ei osalenud, kuid lapsed saavad siin mängimas käia. Plaanis ei ole ka hiljem jääpurikafestivali võistlustel osaleda, mulle meeldib neid parema meelega lihtsalt jälgida.

Kaisa, õpilane

Osalesin lumelinna ehitusel ning õhtul on plaanis minna moešõule, mida ise ka korraldan ja kus ka ise osalen. Homme (täna – toim.) osalen ka jääpurika kasvatamise võistlusel koos Jõgevamaa Noortekogu liikmetega. Varasematel aastatel ei ole jääpurikafestivalist osa võtnud, kuid vaatamas olen käinud küll. 

Marie-Theres, vahetusõpilane Saksamaalt

Sain kaasa lüüa lumelinna ehitamises, mis oli väga vahva. Nii palju lund ja rõõmsaid inimesi koos annab väga toreda elamuse. Saksamaal, sealkandis, kus mina elan, on talvel maksimaalselt kuni kakskümmend sentimeetrit lund, seega ei saa seal selliseid lumeskulptuuride ehitamisi ette võtta. Kahjuks ei saa ma teistest festivalisündmustest osa võtta, sest lähen klassiga ekskursioonile.

Küsis EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus