Kaotuste tuules

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel pidid möödunud nädalal kaotusekibedust tunnistama kõik kolm Jõgevamaa klubi. Seega jätkatakse kevadises kaotuste tuules.

Jõgeva SK Noorus-96 mängis II liigas laupäeva õhtul Tartus, kus jäädi 3:5 (2:4) alla Tartu JK Tammeka III meeskonnale. Kaotuse kõrval valmistas väikest rõõmu vaid tõsiasi, et esmakordselt hooajal löödi mängus rohkem kui üks värav.

Nooruse meeskond jäi juba 7. minutil 0:1 kaotusseisu, kuid viis minutit hiljem Lauri-Robert Indus viigistas. 29. minutil asusid väljakuperemehed penaltist taas juhtima, kuid seda vaid kolmeks minutiks. 2:2 viigi tegi Kevin Liblik.

Edasises mängus domineeris juba Tartu meeskond. 50. minutiks juhtisid nad 5:2 ja mäng oli sellega tehtud. Olgugi et viimase värava tegi 62. minutil Mairo Tikerberi, kuid kaotusest see Jõgevat enam ei päästnud. Nooruse meeskond paistis silma ka viie kollase kaardiga.

Samuti II liigas mängiv FC Jõgeva Wolves kohtus pühapäeval Vaimastvere Arenal Tartu JK Welco II meeskonnaga ja kaotas 2:5 (1:3). Ka siin oli mängukäik paljuski sarnane eelnimetatud kohtumisega. Algus oli tasavägine, sest tartlaste 6. minuti juhtväravale vastas Eduard Kovbasnjuk 15. minutil 1:1 viigiväravaga. Kuid juba 23. minutiks juhtis Welco 3:1.

Teise poolaja esimese poole tunniga kasvatasid külalised oma eduseisu 5:1 ja sellega oli mängusaatus otsustatud. 87. minutil skooris Kovbasnjuk lõppseisuks 5:2. Eduard Kovbasnjuk on nüüdseks löönud liigaturniiril 6 väravat, millega ta jagab oma tsoonis kolmandat kohta.

SK Illi/Jõgeva SK Noorus-96 ühendmeeskond kohtus III liiga mängus aga Tartus JK Tammeka IV meeskonnaga ja kaotas suurelt 0:6 (0:2). Juba 17. minutiks jäi meie meeskond 0:2 kaotusseisu. Kohe teise poolaja alguses sai omavärava kirja Rünno Jõeäär ja vastased juhtisid 3:0.

Edasises mängus skoorisid vastased veel kolmel korral ja võitsid selgelt 6:0.