Kaotus ja kaks võitu

U20 meistrisarjas kohtusid Kuremaa noormehed sarja ühe liidri TTÜ Korvpalliklubi/Arco Varaga ning pidid leppima kümnepunktilise kaotusega (58:68). A-klassi meistrisarja mängud õnnestus aga mõlemad võita.

“Eriti hea meel oli meil Tiit Soku Korvpallikooli üle saavutatud 61:49 võidu üle,” ütles Kuremaa SK treener Raivo Tralla. “Soku poisid on sarja kindlad liidrid.”

Teine võit saavutati KK Kalevi Pojad üle ning skooriks kujunes 69:60. Mõlemad võidud olid Tralla sõnul väga vajalikud selleks, et kindlustada soodne koht turniiritabelis. Kes seda tabelit internetist vaatab, leiab Kuremaa SK kaheksa meeskonna hulgas alles seitsmendalt kohalt, ent siinkohal tuleb arvesse võtta, et meie poistel on mängitud alles neli mängu, teistel aga enamasti viis-kuus. Kaks mängu on Kuremaa poisid võitnud, kaks kaotanud. U20 turniiritabelis seisab Kuremaa SK kahe võidu ja ühe kaotusega auväärsel kolmandal kohal.

Kuremaa korvpallipoiste nn vanemal generatsioonil ongi sel hooajal üsna suur koormus, sest enamik neist teeb kaasa lausa kolmes sarjas: noormeeste A ja U20 vanuseklassi meistrisarjas ja meeste esiliiga turniiril. U20 meistrisarjas ja meeste esiliigas mängitakse esimest aastat, A-klassis tuldi mullu aga Eesti meistriks.

“Need poisid on mitu aastat oma vanuseklassi paremikus olnud,” ütles Raivo Tralla. “Möödunud aastal olid nad A-klassi poiste hulgas neljandad. Nüüd tahame näidata, et kuulume Eesti paremikku ka järgmises, U20 vanuseklassis.”

Nii A- kui ka U20 vanuseklassis loodab Kuremaa SK finaalturniirile ehk siis nelja parema hulka jõuda, esiliigas on esialgu peaeesmärk liigasse püsima jääda.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus