Kalevi Kammerkoor jõuab Mustveesse

Hooaja lõpetamine on saanud koori seitsme aastase ajaloo üheks oluliseks osaks. Alati on külastatud erinevaid Eestimaa paiku, tutvutud erinevate inimestega ja paikkondadega. Nii on koor läbi käinud iga aasta suvehakul mitmed kohad Pärnumaal, Hiiumaal ja Harjumaal.

?Meid on kooris kokku üle 50 inimese ja mõistagi oleme me kõik pärit Eestimaa eri nurkadest. Iga maakond on meie koorile kodu ja seekord on meie koduks Jõgevamaa,? võtab seekordse valiku kokku Jõgevamaalt pärit koori president Elo Lutsepp. Lutsepa sõnul on hooaja lõpetamine koori jaoks rituaal omaette. Koori koosseis on väga värvikas ja pärit väga erinevatest valdkondadest, kuid neid ühendab täiesti kompromissitu soov laulda.

Oodata on huvitavat kontserti. Koori dirigent Erki Meister lubab seekordse kontserdi pühendada eelkõige Eesti heliloojatele. Ettekandele tulevad Peep Sarapiku, Urmas Sisaski, Veljo Tormise looming ja kindlasti tuleb esitamisele ka Erki Meistri enda looming. Nii koguneb Kalevi Kammerkoor viimast korda sellel hooajal ja laseb koos laulu lahti, sest eks laulgi vaja suvel puhkust.
VALMAR KASS

blog comments powered by Disqus