Kaks loodusfotokonkurssi

Koostöös Matsalu rahvuspargiga korraldab Looduse Omnibuss Matsalu rahvuspargi 50. sünnipäevale pühendatud fotovõistlust. Sellel võivad osaleda nii täiskasvanud, noored kui ka lapsed fotodega, millel on jäädvustatud Matsalu loodusväärtusi, pärandkultuuri ja ilu.

Võistluse auhinnafond on 75 000 krooni ning sellele lisanduvad preemiareisid ja loodusfotolaagrid Matsalus. Võistlustöid hindab tunnustatud fotograafidest, kunstnikest ja loodusetundjatest koosnev rahvusvaheline ?ürii eesotsas Rein Maraniga.

Iga osaleja võib võistlusele esitada kuni 20 fotot. Tööde esitamise tähtaeg on 3. september 2007, võitjad kuulutatakse välja 5. Matsalu rahvusvahelisel loodusfilmide festivalil 19. septembril 2007 Lihulas.

Alanud on ka traditsiooniline fotokonkurss Looduse Aasta Foto 2008. Konkursil võivad osaleda kõik fotohuvilised, ent vaid Eestis tehtud loodusfotodega. Töid hinnatakse kolmes vanuserühmas: 13-aastased ja nooremad, 19-aastased ja nooremad ning üldrühm (vanus pole piiratud).

Iga osaleja võib võistlusele esitada kuni 12 fotot. Võistlustööde postitamise tähtaeg on 10. veebruar 2008. Tulemused avalikustatakse 6. aprillil 2008 Tallinna Linnahallis.

Lähemat infot saab mõlema fotokonkursi kohta kodulehelt www.looduseomnibuss.ee.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus