Kaisa Kukele murdmaajooksus hõbe

Laupäeval selgusid Elvas murdmaajooksu lühikese distantsi Eesti meistrid. Naiste 4 km distantsil võitis hõbemedali Kaisa Kukk (SK Treeningpartner), kes jäi ajaga 13.58 esikoha võitnud Jekaterina Patjukist maha 18 sekundiga. Pronksi sai Kukest 6 sekundit hiljem lõpetanud Keiti Mets. Möödunud aastal sai Jõgevalt pärit Kaisa Kukk meistrivõistlustel viienda koha.

Noormeeste A-klassi 2 km krossijooksus lõpetas neljandana põltsamaalane Vladislav Härm (TÜ ASK), kes kaotas esikoha võitnud Deniss Šalkauskasele 17 ning viimasena medalikolmikusse mahtunud Mark Abnerile 9 sekundiga.

Neidude B-klassi 1 km distantsil sai Birgit Kasela 29 osavõtja hulgas 15. ning Britta Kasela (mõlemad Jõgeva KJK Harta) 18. koha.