Kabevõistlustel edukas Uno Plakk

Jõgeva Kabeklubi kabe seeriavõistluse kolmandal etapil oli taas võidukas Uno Plakk 13 punktiga 16st. Võitja tabelisse jäi kuue võidu kõrvale ka viik ja kaotus Kaljo Siimerile. Võitjale järgnesid Paul Evard ja Kaarel Ots kümne ning Kaljo Siimer ja Mihkel-Kalju Tammeveski (Tallinn) üheksa punktiga.

Igati tubli oli noormängija Marten Prii esitus, ta viigistas maakonna kahe viimase aasta meistrite Kaljo Siimeri ja Kaarel Otsaga. Kolme etapi kokkuvõttes on esindmikus Uno Plakk 43, Kaarel Ots 34 ja Kalle Lokk 29 punktiga.

Tallinnas Enn Rüütsalu mälestusvõistluse kuuendal etapil oli Uno Plaki võit veelgi ülekaalukam, seitsme viigi ja kahe viigiga kogus ta 16 punkti. Järgnesid Villem Lüüs 12 ja jõgevlase pearivaal üldvõidule Arvo Koppel 11 punktiga. Kokkuvõttes on U. Plakil 77 punkti, A. Koppel jääb temast maha 6 punktiga. Sel etapil kümnenda koha saavutanud Urmas Paluoja on kokkuvõttes 54 punktiga kuues.

Peipsi ääres Lagedil toimunud 28. kirikabetajate kokkutulekul võisteldi kaheksal spordialal, sealhulgas neljas kabeliigis. Kaarel Ots oli parim tšehhi kabes ja Uno Plakk välkkabes. Kokkuvõttes oli Uno Plakk kolmas ja Kaarel Ots kuues.

Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse neljas etapp toimub 18. juulil kell 10 Virtuses, seekord võisteldakse brasiilia kabes.

ÜLAR POOM, Jõgeva Kabeklubi

blog comments powered by Disqus