Ka Põltsamaalt võib ühe euroga Tallinna sõita

Märtsi algusest avas Simple Express uue Tallinna – Võru liini, kuhu jääb ühe suurema vahepeatusena ka Põltsamaa. Põltsamaalt saab tänu uuele liinile sõita Simple Expressiga nüüd nii Tallinna, Tartusse kui ka Võrru.


Suurematest peatustest jäävad liinile ka näiteks Paide ja Kanepi. Igapäevased väljumised toimuvad Põltsamaa Selveri juurest Tallinna suunas kell 18.15 ja Võru suunas 11.40. Piletihinnad algavad odavbussifirma liinil vaid ühest eurost ning kasvavad järk-järgult nõudluse suurenedes.

Jälgivad Tallinna-Võru liini täituvust

Simple Expressi kommertsvedude juht Ott Arumeel ütles, et nende senine kogemus uute liinide avamisel on olnud väga positiivne ning ka enamikes vahepeatustes on reisijate huvi olnud väga suur. Sama oodatakse ka Põltsamaalt.

“Tegemist on Eesti kõige kiiremini kasvava odavbussifirmaga. Uue liini avamine on oluline samm meie eesmärgi suunas, et Simple Expressiga saaks soodsalt ja mugavalt sõita kõigi olulisemate Eesti linnade vahel vähemalt kolm korda päevas. Viimase poole aasta jooksul oleme lisanud mitmeid uusi sihtkohti ja kahekordistanud väljumiste arvu. Plaanime oma liinivõrku veelgi arendada ning sealjuures peame muidugi silmas ka seda, et Simple Expressi soodsatest reisidest saaksid osa ka väiksemate piirkondade elanikud,” rääkis Arumeel.

Tema sõnul tehakse täiendusi sõidugraafikutesse ja plaanidesse jooksvalt, hinnates pidevalt reisijate huvi ja oma võimalusi täiendavate liinide avamiseks või väljumiste lisamiseks olemasolevatele liinidele. “Hetkel jälgime eelkõige kindlasti hoolikalt, kuidas uus Tallinna-Võru liin põltsamaalaste poolt vastu võetakse.”

Praegu on Simple Expressi liinivõrku haaratud nii Jõgeva kui ka Mustvee. Jõgeval teevad peatuse Tartu-Rakvere liini ning Mustvees Tartu-Narva liini bussid.

Simple Expressi mugavates bussides on pistikud elektriseadmete laadimiseks iga istmepaari juures, tasuta internet ning tualeti kasutamise võimalus.

Kõige soodsamad piletid saab internetist

Kõige soodsam on alati osta pileteid Simple Expressi kodulehelt, kus need algavad igal liinil ühest eurost. “Soovitame kindlasti soetada pilet eelmüügist võimalikult varakult, sest piletihind kasvab järk-järgult nõudluse suurenedes, mistõttu võidavad enim just varajased sõidu planeerijad. Muidugi on piletid müügil ka teistes müügikanalites, ent silmas tasub pidada, et soodsaimad piletid on siiski meie enda kodulehel. Järgneva kuu soodsaimad piletid jõuavad Simple Expressi veebipoodi aadressil  http://www.simpleexpress.eu müüki eelneva kuu esimesel kuupäeval. Kõige kallim on piletit soetada bussijuhilt. Kuna meie kodulehelt saab osta ka kõigi vahepeatuste pileteid, soovitame ka Põltsamaalt sõita soovijatel kasutada just seda piletiostu kanalit,” lisas Arumeel.

Simple Expressi bussid peatuvad suurlinnade kõrval ka väiksemates keskustes, läbides 19 linna ning peatudes ligi 240 peatuses. Eesti juurtega Simple Expressi liinivõrk ulatub Peterburist Berliinini. Praegu võib Simple Expressi busse lisaks Eestile näha sõitmas veel ka Lätis, Leedus, Poolas, Saksamaal ja Venemaal. Eesti siseliinidel alustas ettevõte reisidega 2014. aastal.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus