Juulamõisalt saab tervisliku sisuga toidukorve

Juba aastaid annab Juula külaselts oma maja rendile mõistlikele ja heatahtlikele huvilistele, kes siin laste sünnipäevi ning muid alkoholivabu pidusid  ja kokkutulekuid korraldada tahavad. 

Et sellised külalised on sageli küsinud, kas kohapealt ka midagi hamba alla saab, hakkas hiljuti loodud perefirma OÜ Juulamõis koostama-pakkuma soovijatele tervisliku ja lähiümbrusest pärit sisuga toidukorve.

Tunti ammu huvi 

“Osaühing tuli meie perel toidu pakkumiseks luua seetõttu, et MTÜ Juula Küla Heaks alt oleks olnud keeruline seda teha, aga vajadus oli ja mõned toidukorvid oleme jõudnud juba müüa ka,” rääkis Eneli Kaasik. Tema sõnul tehakse suupistekomplekti kokkupanemisel koostööd üsna paljude kohaliku toidu tootjatega, et valik mitmekesine saaks.

Toidukorvi saab Juulalt osta kohapeal pikniku pidamiseks või puhkusereisile-matkale kaasa võtmiseks. Kes korvi tagastab, maksab vähem, kes aga selle meeneks endale jätta soovib, sel tuleb ka taara eest mõned eurod loovutada.

Juulamõisa koostööpartnerid on praegu Järveotsa vutifarm, OÜ Naat ja Naeris, AS Maris Gilden, Sepamäe talu ja  OÜ Mõisapreili Pagar.

Maitsev ja tervislik 

Korvist leiab koduleiba ja ürdivõid,  mõnusaid muffineid, säilitusaineteta mahlu, vutimune, tatraleiba ja suitsutatud vutte, toorsalateid ja palju muud suupärast. Ka maiustused on tervislikud, ülearuse suhkruta, sellised, mida mujalt naljalt ei saagi.

Põhjalikumalt saab  Juulamõisa toidukorviga tutvuda aadressil www.juulamois.ee 

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus