Juubeliaastal uue hooga

Maakonnaleht Vooremaa soovib Eesti Vabariigi sajandal juubeliaastal muuta oma palet värskemaks ja sisu huvitavamaks. Nüüd, riigi sünnipäeva eelõhtul, alustame muudatustega, mis peaksid rõõmustama nii meie seniseid ja ka uusi lugejaid. Tahame väliste ja sisuliste täiendustega tuua maakonnalehe kohalikele inimestele lähemale, kus iga küla ja piirkonna jaoks oluline sündmus jõuaks ka leheveergudele. Samas unustamata meie erinevate elualade tippe ja tähtsündmusi.

Pärast haldusreformi kolme omavalitsusega jätkav Jõgeva maakond on rikkaliku ajaloo- ja kultuuripärandiga paik, mis pakub põnevat kirjutamis- ja lugemismaterjali nii kohalikele kui meie külalistele. Samuti on meie maakond olnud läbi aastate edukas põllumajanduspiirkond, kus erinevates tootmisharudes on näidatud kõrgeid tulemusi, mis väärib senisest enam kajastamist.

Põnevaid ja seni avastamata lugusid võib aga kindlasti leida mitmetest erinevatest eluvaldkondadest. Ent kõige tähtsam on lugude juures inimene, oma rõõmude ja muredega. Meie maakonnas elav ja töötav või siit tuule tiibadesse saanu, kelle tegemisi jälgitakse kodust kaugemal. Seepärast tahame leheveergudel hoida senisest rohkem pilku peal meie inimestel, kelle tegemised kõnetavad paljusid.

Rääkimata spordist, kus Jõgeva maakond annab taaskord olümpiaportlaste ettevalmistamises silmad ette endast oluliselt suurematele ja paremini rahastatud maakondadele. Püüame siis lehelugudega vähemalt moraalselt kaasa aidata seniste tippude tegemistele ning kindlasti innustada uut põlvkonda.

blog comments powered by Disqus