JSL Kalju valis uue juhtkonna

 

 

Jõgevamaa Spordiliit (JSL) Kalju presidendiks valiti Tabivere vallavolikogu esimees Kalev Kurs. Spordiliidu juhatusse kuuluvad nüüdsest Andi Einaste maavalitsusest, Jõgeva linnapea Kalmer Lain, Palamuse noorte spordijuht Ellen Kliiman, ettevõtja Vitali Goroško, SA Jõgeva Sport juhataja Hanno Koll, SA Põltsamaa Sport juhataja Margus Metsma, kiiruisutamise treener Väino Treiman, maadlustreener Aimur Säärits, õpetajad Rainer Võsaste ja Rein Jõeveer, Torma spordijuht Aarne Neimann ja Tarmo Raudsepp jalgrattaklubist Vooremaa-Centrum.

JSL Kalju tegemisi hakkavad kontrollima audiitor Urve Staub ja võrkpallitreener Eva Valksaar. Esimeheks valiti taas siinkirjutaja.

JSL Kalju juhtkonna (president, 12 juhatuse liiget, kaks revisjonikomisjoni liiget ja esimees) valimistel tuli kõigil kandidaatidel ennast tutvustada ja vastata üldkoosolekul osalejate küsimustele.

Spordiliidu äsjavalitud juhtkonnal tuleb leida kõige ratsionaalsemad teed spordi edasiarendamiseks Jõgevamaal, kui meil on madalaseis majanduses ning rahvaarv pidevalt  väheneb.

Uus juhtkond ootab aktiivset kaasamõtlemist Jõgevamaa spordi arendamisel nii sportlastelt, aktivistidelt, spordiklubidelt, koolidelt kui ka omavalitsustelt. Oma ideed ja ettepanekuid  paluvad spordijuhid saata meiliaadressile jslkalju@hot.ee

Pärast JSL Kalju 2009. aastaaruande ja revisjonikomisjoni protokolli ettekandmist ning küsimustele vastamist kinnitasid üldkoosolekul osalejad, et JSL Kalju on jätkuvalt võimeline organisatsioonile usaldatud ülesandeid täitma.

Jõgevamaa Spordiliit Kalju üldkoosolek valis uue juhtkonna valimine järgnevaks kolmeks  aastaks.

UNO VALDMETS, JSL Kalju esimees

blog comments powered by Disqus