Jõhvis tunnustati aasta õppijat ja koolitajat

TÕNi avaüritusel andis haridus- ja teadusminister Aasta Õppija tiitli Luule Metslale, kes töötab Võrumaal lasteaias Päkapikk laohoidja-arvestajana ning kes on osalenud erinevatel täienduskoolitustel ning on asunud omama teist kõrgharidust Mainori Kõrgkoolis rakenduspsühholoogia erialal. Oma töö ja õppimise kõrval tegeleb ta väikeettevõtlust alustavate inimeste nõustamisega ning lisaks oma 6-liikmelise pere eest hoolitsemisele osaleb ka tugiperede projektis.

Aasta koolitaja tiitli pälvis Keeleinspektsioonis töötav ning nädalavahetustel venelastele eesti keelt õpetav Marge Mägi Ida-Virumaalt. Aasta koolitussõbralikuma omavalitsusena tunnustati Vigala valda ning aasta koolitussõbralikuma organisatsioonina Tartu Kutsehariduskeskust.

Seekordse TÕNi keskmes on enese arendamine läbi loominguliste, huvitavate ja rõõmupakkuvate tegevuste. Nädala läbivaks hüüdlauseks on “Isiksuse igakülgne areng isetegemise kaudu”. Nädala raames toimuvad kogu Eestis sajad üritused. 13. oktoobril toimub Tallinnas täiskasvanuhariduse foorum, millel arutletakse selle üle, kelle ülesanne on tagada õppimisvõimalused täiskasvanutele ja kuidas peaks toimuma õppimise rahastamine.

Vooremaa

blog comments powered by Disqus