Jõgevat külastas lionite kuberner

Teisipäeval külastas Jõgeva Lions-klubi koosolekut Lions-klubide Eesti piirkonna D-120 piirkonnakuberner Mare Kolsar, kes andis ülevaate lõviliikumise hetkeseisust ja tulevikuväljavaadetest ning rääkis 11. oktoobril läbi viidavast üle-eestilisest heateopäevast.

Mare Kolsar märkis, et Jõgeval tegutseb väikse linna kohta piisavalt arvukas klubi, mille liikmetel jätkub nii mõtteerksust, teotahet kui ka huumorimeelt. Kolsari sõnul kujuneb Eesti lõvidel” lähiaja suuremaks ettevõtmiseks 11. oktoobril toimuv traditsiooniline heateopäev, kus korrastatakse ja ehitatakse mitmeid objekte, viiakse läbi heategevuskampaaniaid.

Meie klubi suunab heateopäeva tegevuse koostööparnerile, MTÜ Jõgeva Perekeskus mängutoale Kraaksupesa, kelle maja ümber ehitame aia. Tööde peakorraldajaks on klubisse kuuluv kogenud ehitusspetsialist Mart Kirss,” teatas LC Jõgeva president Kalle Piiskoppel.

Klubi sekretär Vahur Kukk tutvustas koosolekul ka tänukirja, mille Jõgeva perekeskus oli kodulinna lionitele senise hea koostöö eest andnud.

“Tunnustused võiks väla panna meie reisidentsi Madise Majas,”  ütles Kalle Piiskoppel.

Koos piirkonnakuberner Mare Kolsariga külastasid Jõgeva Lions-klubi koosolekut ka Eesti Lionspiirkonna III regiooni esimees Signe Viilop, kes on Kiviõli Lions-klubi liige, ning sama regiooni I tsooni esimees Valvi Kool, kes on LC Rakvere liige. Jõgeva LC kuulub III regiooni II tsooni.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus