Jõgevamaalased on parimad Kesknädala rebijad

Jõgeva abilinnapea Aare Olgo ja linnavolikogu liige Ants Prii andsid oma jõust ja osavusest parima pushpalli mängimisel.
Küpsetuskonkursil pälvis zürii heakskiidu Jõgeva perenaise Svetlana Olgo küpsisetort, mis sümboliseeris Jõgevamaad kui sordiaretuspiirkonda. Kalagrillimisvõistlust juhtis suvepäevade peakorraldaja Jõgevamaa piirkonna esimees Andres Vään.
Suvepäevadel esitleti ka keskerakonna Jõgevamaa, Lääne- Virumaa ja Ida- Virumaa ühise ajalehe esimest numbrit. Lehe toimetajaks on kunagine Jõgeva rajoonilehe ajakirjanik Enn Mälgand “Erakonna kolm piirkonda peaksid edaspidi jõudsamalt koostööd tegema. Koostöö on vajalik ka mitmete maapiirkondade valuküsimuste lahendamisel. Näiteks kurtis suvepäevadel üks talumees, et seoses vaarikate eksportimisega Poolast on tema tänavu 50 000 krooni kahju saanud,” lausus Keskerakonna Lääne Virumaa piirkonna esimees Urmas Laht.
“Jõgevamaa erakonnakaaslased said suvepäevade korraldamisega hästi hakkama. Nad organiseerisid ürituse, kus sai hästi lõõgastuda kuid ka mitmed mured paremini selgemaks rääkida kui argimiljöös,” lausus Keskerakonna aseesimees, Riigikogu liige Enn Eesmaa

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus