Jõgevamaa nõustamiskeskus korraldab karjäärinädala

 

Jõgevamaa nõustamiskeskuse projektijuht Maire Püss tutvustas Puurmanis peetud Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolekul plaani korraldada 11.-15. märtsini karjäärinädal, kus tutvustatakse noortele edasiõppimisvõimalusi ja mitmeid elukutseid.

Maire Püssi sõnul lähevad põhikooli- ja gümnaasiumilõpetajad karjäärinädalal tutvumiskäigule Põltsamaa ametikooli ja Luua metsanduskooli. “Koolides toimuvad kohtumised karjäärinõustajate ja erinevate elukutsete esindajatega. Plaanis on kutsuda noored kogu maakonnast Jõgeva kultuurikeskusse, kus neile tutvustatakse edasiõppimisvõimalusi ning ka mitmeid  elukutseid. Karjäärinädala üks eesmärke on äratada noortes huvi ka ettevõtluse vastu,” lisas ta.

“Koostööpartneriks  on karjäärinädala korraldamisel Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus, töötukassa ning mitmeid teised asutused ja organisatsioonid,” ütles Püss.

“Püüame igati vajaliku sündmuse korraldamisele omalt poolt kaasa aidata. Jõgevamaa omavalitsusjuhid kavatsevad ka ise karjäärinädala ettevõtmisi külastada,” ütles Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu tegevjuht Raivo Suni.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus