Jõgevamaa meistrivõistlused korvpallis

Järjekordne korvpallihooaeg Jõgevamaal on lõppenud. Eriti edukaks kujunes see SK Torma Spordi korvpalluritele, kes kokku võitsid neli meeskondlikku kuld- ja ühe hõbemedali.

Maakonna meistrivõistlustel osales tänavu viis meeskonda. Kõik võistkonnad kohtusid põhiturniiril korra omavahel, et selgitada välja neli paremat, kes hakkavad heitlema play-off mängudes medalitele. Põhiturniiril oli kaheksa punktiga esimene kõik mängud võitnud Torma Spordi I meeskond, Laiuse  seitsme punktiga teine. Võrdselt viis punkti kogusid Pala, Torma Sport II ja Puurmani. Halvem korvide suhe jättis 5. kohale Puurmani. Esimeses poolfinaalis kohtusid Torma Spordi I ja II meeskond. Kindel võit tulemusega 138:78 läks Torma I-le. Teises mängus oli Laiuse SK Contra üle Palast 88 :77.

3. – 4. koha mängus suutis Pala üle mängida Torma II võistkonna tulemusega 88:69. Finaalkohtumine peeti 4. mail Torma spordihoones, kus kohtusid 6-kordne Jõgevamaa meister Torma ja Laiuse. Kogu mängu oli initsiatiiv Torma korvpallurite käes ja 7. järjestikune tiitel võideti tulemusega 89:80. Kuldmedalid võitsid Aigar ja Jaanus Annok, Veiko Kõre, Karl-Kristjan Vaab, Johannes Välb, Mihkel Allorg, Brett Nõmm, Tanel Neimann, Andrias Kliimand, Märt Tralla ja mängiv treener Ergo Paas.

i

AARNE NEIMANN

blog comments powered by Disqus