Jõgevamaa Hokiklubi langes poolfinaalis

Tartu linna jäähoki meistrivõistluste esiliiga poolfinaalseerias pidi Jõgevamaa Hokiklubi tunnistama Tartu Condori 3:0 paremust ning jääb ootama pronksimängu. Jõgeva kaotas Condorile teise mängu karistusvisetega 3:4 ja teisipäeva õhtul jäädi alla 2:8.


Avamängus Condorile 2:6 alla jäänud Jõgeva mängis teist kohtumist väga hästi. Kuigi tartlased avasid skoori, viigistas Raul Kivi seisu.

„Esimese poolaja lõppedes oli Condori meeskond selgelt närviline, kuna surusime võimsalt oma tahtmist neile peale. Meie kaitse toimis suurepäraselt, pannes vastase liinid kinni. Oma klassi näitas taas meie väravavaht Ruslan Blinnikov, tõrjudes nii mõnegi Condori poolse sajaprotsendilise väravavõimaluse,” rääkis meeskonna kapten Kivi.

Teisel poolajal viis Kivi Jõgeva 2:1 ette, kuid tartlased tulid järel. Taas juhtis Tartu 3:2, aga kübaratrikini jõudnud Kivi viigistas. 3:3 seisul mindi karistusvisetele.Karistusvisked olid esimese eksimuseni. Jõgeva meeskonna poolt läks esimesena karistusviset sooritama ründaja Jüri Narits, mille Condori väravavaht imekombel aga tõrjus. Nende mängija aga karistusviskel ei eksinud, lõpetades mängu 4:3 võiduga.

Nüüd oli Jõgeva meeskonnal kolmandaks mänguks selg vastu seina: vaja oli ainult võitu. Kohtumine algaski Jõgeva jaoks suurepäraselt, sest noore ründemängija Marnet Meisteri väravatest asus Jõgeva 2:0 juhtima. Kahjuks oli see ka kõik. Loodi küll suurepäraseid väravavõimalusi, kuid sihile enam ei jõutud.

Läbi mitmete ebaõnnestumiste vajus meeskonna mäng kokku, mistõttu sai distsiplineeritud Condor enesekindlust ja hoogu juurde. Oma töö tegid ka sagedased karistused. Nii tuli lõpuks tunnistada vastase 8:2 paremust ning lõppes poolfinaalseeria Jõgevamaa Hokiklubi 0:3 kaotusega. Nüüd oodatakse teisest poolfinaalpaarist Dünamo – Kajakas vastast kolmanda koha kohtumiseks.

Jõgeva meeskond mängis kaks viimast mängu koosseisus: väravas Ruslan Blinnikov, Raul Kivi, Tarmo Pütsep, Janno Pärn, Marko Saksing, Jüri Narits, Marnet Meister, Vaiko Vadi, Ain Kastan, Toomas Peterson, Mario Mihkelson ja Hannes Pagi.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus