Jõgevamaa gümnaasiumi esindus oli koolispordi meistrivõistlustel edukas

Möödunud nädalal, 14. mail peeti Rakveres järjekordsed Eesti Koolispordi Liidu (EKSL) korraldatud kergejõustiku meistrivõistlused I ja II liigas. Jõgevamaa gümnaasiumi võistkond osales esimest korda, tublid noored saavutasid II liigas võistkondliku II koha.

Võisteldi gümnaasiumide arvestuses. Sprindidistantsina joosti 100 meetrit, tõugati kuuli, heideti ketast, hüpati kaugust ja kõrgust. Pikamaajooksudes läbisid tütarlapsed 800  ja poisid 1500 meetrit.

Kokku sai Jõgevamaa gümnaasium kuus individuaalset esikolmikukohta ja ühe teatejooksu hõbeda. Kevin Keek võitis 100 meetri jooksu ajaga 11,65, samal distantsil saavutas Kätri-Avelin Säärits ajaga 18,96 kolmanda koha. Liisbeth Kallis saavutas 800 meetri jooksus ajaga 2.34,12 teise koha. Kristi Mändoja oli kaugushüppes tulemusega 4,33 m kolmas.

Kaks korda sai poodiumil käia Siim Tolmusk, kes hüppas kaugust 5,98 meetrit, saavutades selle tulemusega teise koha, ning heitis ketast 33,98 meetrit, mis tõi kolmanda koha.

Päevale panid ilusa punkti teatejooksjad Kätri-Avelin Säärits, Kevin Keek, Kristi Mändoja ja Siim Tolmusk väike-rootsi teatejooksu teise kohaga.

Suur tänu kõigile tublidele sportlastele, kes leidsid aega ja jõudu oma kooli esindada!

Pildil: Liisbeth Kallis, Hanna Kristiina Lääne, Merilin Antonov, Kristi Mändoja, Kätri-Avelin Säärits, Rainer Tilk,  Kevin Keek, Juho Ikkonen, Artur Rehi, Siim Tolmusk.