Jõgeval toimub Jõgeva karikaturniir saalihokis

Laupäeval ja pühapäeval peetakse Jõgeval Virtuse spordihoones tugevakoosseisuline saalihokiturniir Jõgeva karikas 2014. Juba kaheksateistkümnendat korda toimuval hooajaeelsel turniiril teevad seekord lisaks kõigile Eesti meistriliiga meeskondadele kaasa hiljuti MM-valikturniiril osalenud Eesti U19 vanuseklassi koondis ning Soome kolmanda liiga klubi VKTP.

Turniirist jäid seekord eemale lätlased. “Jõgeva Tähel on ukse ees Euroopa karikavõistlused ning eelneva mängukogemuse saamiseks valisime turniiri toimumisaja sellest lähtudes,” lausus peakorraldaja Marko Saksing. “Lätis hakkas aga uus hooaeg juba pihta, nemad oleksid tahtnud siin mängida septembri alguses.”

Kevadel üheteistkümnendat korda Eesti meistriks tulnud Jõgeva meeskond, mis sellest hooajast kannab peasponspori järgi nime Jõgeva SK Tähe/Olivia, mängib B-alagrupis koos VKTP ja Eesti meistrivõistlused kolmanda kohaga lõpetanud Sparta Team Automaailmaga. A-alagrupis on meistrivõistluste teine, neljas ja viies ehk TTÜ SK, SK GAP/Saku ja EMÜ SK ning U19 Eesti koondis. “Mõni U19 MM-valikturniiril käinud poistest mängib nüüd küll tõenäoliselt oma klubi eest, aga põhituumik on endiselt koos,” ütles septembri algul peatreenerina noortekoondise MM-finaalturniirile viinud Marko Saksing. “Poisid tahtsid mängida ning kuna neil on mänguvõimalust vähe, panin nad siia turniirile kirja.”

</span>

Jõgeva SK Tähe/Olivia kohtub laupäeval kell 12.10 soomlastega ning kell 18.50 Spartaga. Noortekoondis, mille koosseisus on ka terve rida Jõgeva mängijaid, kohtub kell 10.00 EMÜ-ga, kell 14.30 TTÜ-ga ning kell 16.50 Sakuga. Veerandfinaalidega alustatakse pühapäeval kell 9.00. Poolfinaalid mängitakse alates kella 12-st ning finaal algab kell 16.45.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus