Jõgeval avatakse lähiajal hotell

Osaühingu SJ omanik Sergei Jerjomin ütles, et hotelli ehitamisele hakkas ta mõtlema pärast seda, kui pidi samuti KEKi hoovi rajatava graanulitehase tõttu sageli Jõgeval ööbima.

“Algul mõtlesime ainult oma äripartnerite peale, kuid hiljem tuli idee, et miks ka mitte teistele ööbimisvõimalust pakkuda, sest Jõgeval ju hotelli pole,” rääkis Jerjomin.

“Route HouseŽs” saab esialgu tööd vaid üks inimene, hotelli juhataja. Toitlustamisega ei tegelda, soovi korral saab kliendile toidu tellida mõnest Jõgeva baarist või kohvikust.

Hotellis on ka korralik puiduküttega saun ja peopidamisruum kuni 20 inimesele. Seinu kaunistavad Andrei Terehhovi maalid.

Kõik huvilised saavad uue hotelliga tutvuda reede pärastlõunal.

Jõgeval pakkus seni majutust vaid Virtuse hostel, kus saab korraga ööbida üle 40 inimese. Samuti on külalistemaja Jõgeva Sordiaretuse Instituudil, kus on kohti enam kui 20 inimesele.

Endise Jõgeva KEKi hoov hakkab taas ellu ärkama, sinna on lisaks graanulitehasele rajatud ka ehitusmaterjalide kauplusi. Hiljuti hakkas osaühing SR Carman seal müüma Deeberi autovärve.

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus