Jõgeva Wolves sai suureskoorilise võidu

Eesti jalgpallimeistrivõistluste neljanda liiga lõuna piirkonna kaheksateistkümnenda vooru kohtumises alistas FC Jõgeva Wolves pühapäeval koduväljakul FC Elva duubelmeeskonna 7:0.

Kui meeskondade eelmised omavahelised kohtumised olid tasavägised (avaringis 1:1 viik, teises ringis sai Wolves napi 2:1 võidu), siis nüüd oli “Huntideˮ ülekaal ilmne. Kolmeteistkümnendaks minutiks juhtisid võõrustajad 2:0 ning avapoolaeg võideti juba 5:0. Kaks väravat lõid nii Lauri-Robert Indus kui ka Eduard Kovbasnjuk, korra lendas pall Elva meeskonna väravasse oma mängija jalast.

53. minutil suurendas lõuna piirkonna edukaim väravakütt Stenver Kleimann-Leimann oma tänavuse neljateistkümnenda tabamusega kodumeeskonna eduseisu juba kuueväravaliseks ning 88. minutil tegi Taivo Pärnamets mängu lõppseisuks 7:0. Kohtumise lõpusekunditel oli ka külalistel hea šanss auväravaks, kuid pall tabas põiklatti.

Seitsmeteistkümnenda vooru mängus kaotas Wolves võõrsil Võru Heliosele 1:4. Ainsa värava lõi Eduard Kovsbasnjuk, vastaste kõik tabamused läksid Brett Piiri kontosse.

Kolm vooru enne turniiri lõppu on 39 punktiga liigatabeli tipus Tartu Tammeka U19 meeskond, Viljandi Tuleviku III tiim jääb maha viie ning Jõgeva Wolves kümne punktiga. Lähimal Jõgeva meeskonna ohustajal, Võru Heliosel, on koos 25 punkti.

Hooaja kokkuvõttes pääsevad kolmandasse liigasse kaks paremat meeskonda, kolmandana lõpetanud tiim peab aga kodus ja võõrsil kaks üleminekumängu kolmanda liiga vastavas piirkonnas kümnenda koha saanud võistkonnaga.

Laupäeval mängib Wolves võõrsil liigatabeli liidriga, Tartu Sepa tänava staadionil peetav mäng algab kell 17.30.