Jõgeva Wolves kindlustas võiduga esikolmikukoha

Eesti jalgpallimeistrivõistluste neljanda liiga mängus alistas FC Jõgeva Wolves laupäeval koduväljakul kindlalt 7:2 Tartu Heliose ning kindlustas endale voor enne turniiri lõppu koha esikolmikus.

Turniiri edukaim väravakütt Stenver Kleimann-Leimann lõi tartlastele kolm väravat, kokku on ta sel hooajal oma kontosse saanud seitseteist tabamust. Kaks väravat läks Marko Horni arvele, korra olid täpsed Andrei Zevakin ja Lauri-Robert Indus.

Esikoha on neljanda liiga lõunatsoonis endale taganud Tartu Tammeka U19 meeskond, kes on seitsmeteistkümnest kohtumisest kogunud 45 punkti. Teisel kohal on 34 punktiga Viljandi Tuleviku III tiim. Jõgeva Wolves jääb viljandlastest maha vaid kahe silmaga, edestades neljandal kohal olevat Võru Heliost seitsme punktiga.

Viimases voorus on Jõgeva meeskonnal võimalik püüda ka otsepääsu kolmandasse liigasse, sest pühapäeval minnakse võõrsil vastamisi just peamise konkurendi Viljandi Tulevikuga.  Hooaja senised omavahelised kohtumised on Jõgeva meeskonnale olnud edukad – aprillis võideti viljandlasi võõrsil 4:2, juunis koduväljakul aga 3:1.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus