Jõgeva võrkpallurid noorte klassis liidrid

B-klassi maakonna meistrivõistlused peeti Põltsamaa Felixhallis. Selles vanuseklassis panid end proovile Põltsamaa ja Jõgeva Servi võistkonnad. Sel korral tuli meistriks Jõgeva Serv ning auväärse teise koha sai Põltsamaa võistkond. Võitjavõistkonda kuulusid Anette Truus, Kreete Pärtelpoeg, Annabel Saar, Victoria Zelinski, Elise Jõgi, Karen Õun, Triinu Tammel ja Kristin Veri. 

C-klassi maakonnameistrivõistlused peeti Torma põhikooli võimlas. Selles vanuses võistkondi oli kolm: Jõgeva Serv, Mustvee ja Torma. Meistritiitli sai ka sel korral Jõgeva Serv, teise koha saavutas Torma võistkond ning väga tubli kolmanda koha sai Mustvee võistkond. Jõgeva Servis mängisid Kristin Veri, Kristi Antonov, Birgit Lill, Monica Sakkool, Elise Jõgi ja Victoria Zelinski. 

Kindlasti kohtuvad võistkonnad ka järgnevatel aastatel ning parima selgitamiseks tuleb pidada võimsaid lahinguid. Hoiame Jõgevamaa võrkpallil elu sees!

Noorte võrkpallivõistkondi on Jõgeva maakonnas küll üsna vähe, kuid tegutsejad on tublid. Kõik see ei oleks võimalik ilma imeliste treeneriteta, kes meid tagant lükkavad. Aitäh neile.  

VICTORIA  ZELINSKI

blog comments powered by Disqus