Jõgeva võitis Valga I meeskonna

Teises laupäeval peetud mängus võitsid Rakvere Tarvad Valga II meeskonda tulemusega 8:2. Praegu on SK Pedja Eesti alagrupis kolmandal kohal.

Eelmisel nädalal peeti kaks kohtumist. SK Pedja kohtus Tartu Kajaka meeskonnaga. Tänu toorele mängule võitsid tartlased kohtumise 12:3.

Koduväljakul võeti aga vastu tsooni tugevaim Kohtla-Järve meeskond. Kuigi SK Pedja ei suutnud välja panna oma tugevaimat koosseisu, suudeti siiski endistele Keemiku ja hiljuti veel Eesti koondisse kuulunud mängijatele avaldada südi vastupanu. Kohtumise alguses läks Pedja küll mängu juhtima, kuid kohtlajärvelased võitsid 8:4.

Esimese ringi kohtumised peeti mullu 13. detsembril, kus Kohtla-Järve, Valga I, Tartu ja Valga II võistkond mängisid omavahel Kohtla-Järvel. Jõgeva võistkond võttis aga koduväljakul vastu Rakvere võistkonna. Selle kohtumise võitsid ülekaalukalt jõgevlased 18:1.

Jõgeva võistkonda kuuluvad tänavu väravavahid Vadim Zemskov, Mati Tali, Tenno Koll, Ruslan Blinnikov. Kaitses mängivad Hannes Pagi, Taivo Ploom, Jano Pärn, Janek Kasela, Kaito Puusepp, Illimar Mets, Andro Sõber, Raimond Poll.

Ründemängijad Alon Pärlin, Ivar Sander, Raul Kivi, Alari Kütt, Margus Noormägi, Margus Guss, Oleg Jelagin, Rein Kivi, Andres Haritonov, Rein Hüpponen, Ervin Narits, Jüri Narits, Maido Masing. Rohkem kui viisiku jagu on võistkonda kandideerijaid. Võistkonna treener on Kaido Poom.

Hooajal kannab võistluste läbiviimise ja kohtunike töö korraldamise eest hoolt Toivo Linnamägi.

Eesti amatööride jäähokimängijate liigas on tänavu 22 võistkonda. Põhjatsooni on registreerunud 16 võistkonda ning lõunatsooni 6.

Jõgeva Pedja mängib koos Kohtla-Järve, Rakvere, Valga ning Tartu võistkondadega.

Tänavusel hooajal on SK Pedja eesmärgiks tulla kahe parema võistkonna hulka ning pidada märtsis põhjatsooni parematega mängud 1. – 4. koha pärast.

Liiga tugevaimal võistkonnal on aga kevadel ees amatööride võistkondade Ice Hockey Open, kus möödunud hooajal tuli üllatuslikult Valgevene, Läti ja Venemaa esinduste ees võitjaks Eesti meeskond. Amatööride Hokiklubi ridades mängisid ka kolm Jõgeva jäähokivõistkonna kasvandikku, kes praeguseks on oma elu sidunud Tallinnaga.

KAIDO POOM

blog comments powered by Disqus