Jõgeva valla sotsiaaltöötajad said ametiautod  

 Jõgeva vallavalitsus liisis piirkondade sotsiaaltöötajatele neli ametiautot eesmärgiga teenus paremaks muuta.


Tervishoidu ja sotsiaaltööd kureeriv Jõgeva abivallavanem Viktor Svjatõšev ütles, et  sotsiaaltöö on spetsiifiline valdkond, kus tarvilikke sõite on ostarbekam teha ametiautoga. Varem kasutasid piirkondade sotsiaaltöötajad enamasti isiklikke sõidukeid.

„Uued sõidukid annavad parema võimaluse teenuse osutamiseks nii kliendi kui ka spetsialisti vaatevinklist. Autodesse on võimalik paigaldada ratastoole ja ruumi on ka abivajate pakkide jaoks,” märkis Svjatõšev.

„Neljast sõidukist saabusid tähtaegselt kaks viiekohalist mahtuniversaali Dacia Dokker. Kaks sõidukit eraldas autofirma asendusautodena. Hiljem tulevad nende asemele põhiautod,“ lisas abivallavanem.

„Piirkondade sotsiaaltöötajatel võib tekkida vajadus kasutada autot ööpäevaringselt ning seda on arvestatud ka autode hoidmis- ja kasutamiskorra reguleerimisel,“ lausus abivallavanem.

„Kevadel liisisime Dacia Dusteri, mis on väga hea maastur keerulisemate teeolude jaoks. Nii on Jõgeva vallal kokku viis sotsiaaltöö tegemisel kasutavat uut autot. Mõnd masinat jagavad kaks spetsialisti omavahel. Osadel piirkonna sotsiaaltöötajatel olid ametisõidukid juba enne omavalitsuste ühinemist. Masinapargi kaasajastamine on toimunud võimalikult minimaalse maksumaksja raha eest ja eesmärgil muuta teenus veelgi kvaliteetsemaks,“ lausus Viktor Svjatõšev.   

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus