Jõgeva Ühisgümnaasiumi kevadkontserdil elati esinejatele kaasa

12. mail toimus Jõgeva ÜG kevadkontsert. See oli väga vahva. Esimesena esines mudilaskoor. Nende laulud olid sellised mõnusad ja juhatasid hästi õhtu sisse. Järgmised esinejad olid sama lahedad ? laval oli poistekoor, kes esitas kaks lõbusat laulu. Neile lisandus veel lastekoor, et esitada ?Lohe lennutamise laul?. Lastekoor tahtis üksi ka laulda ja nad esitasid laulu ?Laulurõõm?, mis tõesti oli rõõmus laul.

Seejärel tantsis Ib klass ?Lõbusat polkat? ja publik elas neile innukalt kaasa. Koos Ia-ga esitati popurrii vanadest tuntud lauludest. Seejärel tantsisid Ia klassi poisid-tüdrukud ?Puukingatantsu? ja kontsaklõbin kaikus veel kaua kõrvus.

Aga siis vallutasime lava meie, neljandikud. Me rääkisime oma unistustest, kui oleme 15-, 18-, 25 ja ka 65-aastased. Kes tahtis tulevikus olla miljonär, kes Inglismaa kuninganna.

Esitasime laulu ?Maasikamuusika? ja tantsisime tantsu ?Raabiku?. II klass esitas publikule katkendi Pöial ? Liisi näidendist ja nad laulsid ka “Lilleprintsi laulu?. Ainus solist oli Karoliine Rajasoo, kes laulis õnneliku lapse laulu. Ja siis ? poistevägi! III klass ? meie kooli kõige poisterikkam klass, kelle esinemine oli pühendatud meie emadele. Nad tantsisid, laulsid ja lugesid luuletusi. Pidu kulmineerus ühendkoorilauluga “Pesapuu?, kontserdi lõpetas laul “On suvi jälle meie ees?.

Aitäh kõikidele õpetajatele ? nii muusika- kui tantsuõpetajatele ja klassijuhatajatele. Suured tänud ilusa peo eest!

JAANA SUIJA ja MARLEEN VARBLAS
Jõgeva Ühisgümnaasiumi IV klassist

blog comments powered by Disqus