Jõgeva/Torma võrkpallitüdrukud võitsid täiseduga

Reedel ja laupäeval toimus Torma spordihoones Eesti noorte võrkpalli karikavõistluste II finaalturniir U-16 vanuseklassi tütarlastele. Turniiril osales seitse võistkonda: Jõgeva/Torma, Võrkpalliklubi Täht Tallinn, Olerex/Veski Mati Tartu, Narva Spordikool Energia, Spordiklubi Tats Kiili II, Viljandi Spordikool II ja Pärnu Spordikool. Täiseduga saavutas esikoha Jõgeva/Torma tütarlaste võistkond.

Eesti karikavõistluste teisel finaalturniiril mängiti välja kohad 9.-15. Meie maakonna tüdrukud võitsid ainsatena kõik kuus kohtumist ja sellega tagati Eesti noorte karikavõistlustel üldarvestuses kindel 9. koht.

Mängud kujunesid väga tasavägisteks ja turniiri võitja selgus alles viimases mängus, kus Jõgeva/Torma oli geimidega 2:1 parem VK Tähest. Sama tulemusega saadi võit ka Tartu ja Narva võistkondade üle.

Eriti head närvi ja pingetaluvust näidati esimeses kohtumises Olerex/Veski Mati Tartu vastu, kus otsustavas kolmandas geimis jäädi 2:8 kaotusseisu, aga lõpuks suudeti ikkagi 15:11 võita.

Ka Narva vastu kulges otsustav geim punkt-punkti heitluses. Selle mängu saatuse otsustas meie põhisidemängija Kaisa Neimanni väga osav pettelöök, mida keegi vastasmängijatest ei oodanud ega suutnud sellele reageerida.

Nüüd ootavad tüdrukuid ees üleminekumängud ehk tsooniturniir. Seal on vastasteks Kohila Võrkpalliklubi/Kohila Vineer, Spordiklubi Tats I ja tuttav Võrkpalliklubi Täht Tallinn. Tsooniturniiri kaks paremat pääsevad järgmise aasta Eesti  tiitlivõistlustel esikaheksa hulka. Oleme ise optimistlikud, sest novembri keskel Põlvas toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel saavutasime 4. koha. Põlvas osales kokku 20 võistkonda üle Eesti.