Jõgeva Tähe korraldab rahvusvahelise saalihokiturniiri

15. ja 16. augustil peetakse spordikeskuses Virtus rahvusvaheline turniir saalihokis Jõgeva Karikas, mida korraldab spordiklubi Jõgeva Tähe

Klubi juhatuse esimehe Marko Saksingu sõnul korraldab SK Jõgeva Tähe juba kaheteistkümnendat korda rahvusvahelise turniiri “Jõgeva Karikas”.

“Võistlus on mõeldud selleks, et tugevamad saalihokivõistkonnad Eestist ja välisriikidest saaksid enne uut hooaega üksteiselt mõõtu võtta,” ütles Jõgevamaa saalihoki eestvedaja. Turniiri avavad Jõgeva abilinnapea Kalmer Lain ja saalihoki edendaja ja suurtoetaja Priit Saksing.

Tänavusel rahvusvahelisel turniiril osalevad Eestist meeskonnad SK Augur, Saku Fortuuna, SK Tähe esindusvõistkond ja samuti Jõgeva võistkond SHK Lootus. Lätist asub võistlustulle Pargauja ja VKTP Soomest. Laupäeval asuvad esimeses mängus võistlustulle meeskonnad Augur ja Lootus. Tähe esindusmeeskonnal on esimene kohtumine aga Saku Fortuunaga.

Turniiri finaalmäng algab pühapäeval kell 16 45. “Meie eesmärk on järjekordne karikaturniir võita. Ees ootavad aga keerulised ja pingelised mängud, kusjuures kõige tugevamateks vastasteks võib pidada Augurit Eestist, Pargaujat Lätist ja VKTP-d Soomest,” lausus Tähe liider ja ründemängija Marko Saksing.

iii

JAAN LUKAS    

blog comments powered by Disqus