Jõgeva Tähe kindlustas meistriliigas liidrikohta

Laupäeval Virtuse spordihoones peetud Eesti saalihoki meistriliiga kohtumises alistas Jõgeva SK Tähe meeskond Saku Fortuna 7:5 ning juhib põhiturniiri tabelit kuuepunktilise edumaaga TTÜ SK ees. Jõgevalastest tunnistati mängu parimaks otsustavad väravad visanud Pavel Semjonov.

Avakolmandiku lõpuks oli tablool 2:2 viigiseis. Kahel korral õnnestus Sakul Kristo Lehiste väravatest juhtima minna, kuid mõlemal korral suutis Jõgeva Valeri Maslovi edukate rünnakute järel seisu tasakaalustada. Teise kolmandiku algus kuulus aga jälle Sakule, Kristo Lehiste ning Sander Stokkeby väravate järel juhtisid külalised juba 4:2. Jõgevalased ennast sellest loomulikult heidutada ei lasknud ning vastasid perioodi lõpus kolme väravaga, autoriteks Pavel Semjonov, Nikolai Roop ja Tanel Soidla. Seisul 5:4 alanud otsustava perioodi seitsmendal minutil tõi Sander Stokkeby värav taas tabloole viigi. Nagu Jõgeva ja Saku selle hooaja eelmisteski mängudes, suutsid ka nüüd suuremate kogemustega Tähe mängijad viimastel minutitel edukamad olla, otsustava pöörde tõid mängu Pavel Semjonovi väravad. 57. minutil viis ta Mikko Laine söödust Tähe uuesti juhtima ning kaks minutit hiljem tegi Valeri Maslovi söödust lõppseisuks 7:5.

Meistriliiga tabeliseis: 1. Jõgeva SK Tähe 24 punkti, 2. TTÜ SK 18 p, 3. Saku Fortuna 17 p, 4. Sparta Team Automaailm 15 p, 5. EMÜ SK 4 p.

Jõgeva Tähel on põhiturniiril pidada veel kaks kohtumist: 15. veebruaril kohtutakse EMÜ SK-ga ning 22. veebruaril Sparta Team Automaailmaga. Mõlemad mängud peetakse Virtuse spordihoones algusega kell 18.00.