Jõgeva Tähe kaotas Sakule

Eesti saalihoki meistriliiga kohtumises kaotas Jõgeva SK Tähe/Olivia laupäeval Kiili spordihoones SK-le GAP/Saku 3:7 (1:2, 2:3, 0:2).

Avavärava viskas teisel minutil Joni Koppo söödust Pavel Semjonov, kuid edasist mängu käiku valitses juba kodumeeskond. Külaliste ainus helgem hetk saabus teise kolmandiku keskel, kui 1:5 kaotusseisus olles visati järjest kaks väravat. Tähe teise värava autoriks oli taas Pavel Semjonov, kellele söödu andis Andreas Õun, kolmanda värava viskas Joni Koppo Pavel Semjonovi söödust. Rohkem vahet vähendada siiski enam ei suudetud ning otsustaval kolmandikul suurendas Saku eduseisu taas neljaväravaliseks. Kahe tabamusega oli Saku resultatiivseim Fredy Maalt, meeskondade parimateks tunnistati Ats Tamme ja 29 tõrjet teinud väravavaht Tõnis Vähi.

Teistes nädalavahetusel peetud kohtumistes alistas TTÜ SK Eesti noortekoondise 10:1 ning Sparta Team Automaailm Eesti Maaülikooli SK 14:7.

TTÜ-l on liidrina 20 punkti, Sparta ja Saku jäävad maha kahe punktiga. EMÜ on 13 punktiga neljas ning Tähe/Olivia 12 punktiga viies.

Laupäeval kell 16 kohtub Tähe Tallinnas TTÜ-ga.