Jõgeva Tähe kaotas esiliigas maaülikoolile

Eesti saalihoki meistrivõistluste esiliigas hooaega kuue järjestikuse võiduga alustanud Jõgeva SK Tähe II meeskond on kahes viimases mängus pidanud tunnistama vastaste paremust. Pühapäeval kaotati Tartus liigatabelis kolmandal kohal olevale Eesti Maaülikooli II meeskonnale 4:9.

Avakolmandiku võitsid jõgevalased 1:0, värava viskas Sander Lehtme. Järgmise kahekümne minuti jooksul lõid tartlased aga Tähe väravasse koguni viis vastuseta jäänud palli ning suutsid edu säilitada ka otsustaval perioodil. Kolmandal kolmandikul jõudsid jõgevalastest väravani Sven Uue ja Mathias Einamann.

Jõgeva Tähe II meeskonnal on esiliiga liidrina endiselt 17 punkti, järgnevad Viimsi Kepp 15, Eesti Maaülikooli II võistkond 14 ning Tallinn United ja TVK Leegid 12 punktiga. Tähel ja Maaülikoolil on põhiturniiril pidada üks kohtumine, Viimsil ja Tallinna meeskondadel aga veel kolm mängu.

Põhiturniiri viimase kohtumise peab Tähe II meeskond 16. veebruaril koduväljakul, vastaseks on TVK Leegid.