Jõgeva Tähe II meeskond sai esiliigas teise koha

Nädalavahetusel lõppesid mängud Eesti saalihoki meistrivõistluste esiliiga põhiturniiril. Jõgeva Tähe II meeskond alistas pühapäeval peetud viimases kohtumises TVK Leegid 15:4 ning sai esiliigas Viimsi Kepi järel teise koha.

Pühapäevasel kohtumisel oli Tähe duubelvõistkonna ülekaal ilmne. Avakolmandik võideti Sven Uue, Aleksander Andrejevi, Sander Lehtme ja Karl-Sander Polli väravatest 4:0 ning neljaväravaline eduseis püsis tablool ka teise kolmandiku lõpuks. 8:4 eduseisu eest hoolitsesid Karl-Sander Poll, Mathias Einamann ja kahel korral Sven Uue. Otsustaval perioodil viskasid jõgevalased vastastele aga koguni seitse väravat. Veel kolm tabamust sai kirja Sven Uue, kaks lisas Mathias Einamann ning ühe Karl-Sander Poll ja Marko Saksing.

Põhiturniiri lõplik tabeliseis: 1. Viimsi Kepp 21 p, 2. Jõgeva SK Tähe II 20 p, 3. TVK Leegid 18 p, 4. EMÜ SK II 17 p, 5. Tallinn United 17 p, 6. TTÜ SK/Ääsmäe 15 p, 7. Viskoosa SK 9 p, 8. Sparta Team Automaailm II 7 p, 9. Maitim 6 p, 10. Jäneda 5 p.

Esiliiga neli paremat meeskonda mängivad koos meistriliiga kahe viimasega vaheturniiril, kus selgitatakse välja üks meeskond, kes pääseb meistriliiga poolfinaali ja kohtub seal Jõgeva Tähe esindusvõistkonnaga. Vaheturniiri avaringis on Tähe II meeskonna vastaseks taas TVK Leegid. Mäng peetakse 23. veebruaril  algusega kell 15.00 Virtuse spordihoones ja selle võitja kohtub 1. märtsil meistriliigas neljanda koha saanud meeskonnaga.