Jõgeva Tähe II meeskond alustas vaheturniiri võidukalt

Eesti saalihoki meistrivõistluste esiliigas teise koha saanud Jõgeva SK Tähe II meeskond alistas möödunud pühapäeval peetud vaheturniiri avaringikohtumises TVK Leegid 8:4. Vaheturniiri võitja pääseb meistriliiga poolfinaali.

16. veebruaril peetud eelmises omavahelises kohtumises oli Tähe II meeskond alistanud TVK Leegid kindlalt 15:4. Seekord osutasid vastased natuke tugevamat vastupanu kuni teise kolmandiku alguseni, siis läks Tähe taas oma teed ja võidus enam kahtlust ei olnud. Avakolmandik võideti Mathias Einamanni väravast 1:0, teise kolmandiku lõpuks oli seis 5:2 (Tähe väravad viskasid Sten Veskis, Mathias Einamann ja Sven Uue). Kümme minutit enne mängu lõppu juhtis Tähe Siim Hõimu kahe tabamuse järel juba 7:2. Kohtumise lõpus sai oma teise värava kirja ka Sven Uue, mängu viimase värava viskas Leekide mängija Jaanus Sapas mõnikümmend sekundit enne lõpusireeni. Tähe mängijatest tunnistati kohtumise parimaks kolm väravat visanud Mathias Einamann.

Teises vaheturniiri avaringikohtumises alistas esiliiga põhiturniiri võitnud Viimsi Kepp tulemusega 8:2 Eesti Maaülikooli II võistkonna.

1. märtsil kohtub Tähe II meeskond Tallinnas meistriliiga neljanda kohaga lõpetanud Sparta Team Automaailmaga, Viimsi Kepi vastaseks on Tartus meistriliigas viienda koha saanud Eesti Maaülikooli meeskond. Nende kohtumiste võitjad selgitavad 2. märtsil peetavas vaheturniiri finaalis meeskonna, kes kohtub meistriliiga poolfinaalis Jõgeva Tähe esindusmeeskonnaga.