Jõgeva taas kolmandaks

Mängu algus oli jõgevlaste poolt küllaltki hambutu ning kaitseliin lasi Kuperjanovil vabalt söötu mängida ning ohtlikke olukordi luua. Üks neist realiseeriti ka väravaks: jõgevlased magasid taas kord maha kuperjanovlaste ründaja ning skoor oligi avatud. Pärast seda ärkasid ka Tähe mehed ning kümmekond minutit hiljem suutis Eduard Lehtmets viigistada suurepärase kauglöögiga, millist on tema esituses varemgi korduvalt nähtud. Kahjuks see värav uinutas Tähe meeskonna ning mõni minut hiljem juhtis taas Võru. Kohtunik määras karistusalas käega mängimise eest penalti ning lööja ei eksinud. Poolajale mindi seisul 2:1.

Teine poolaeg jätkus esimese sarnaselt. Tähe suutis taas viigi välja mängida ning kodumeeskond uuesti juhtima minna. Siis tuli Mihkel Kuke aeg särada. Ta lõi viimase veerandtunni jooksul kaks väravat ning kindlustas Jõgeva Tähele raske 3:4 võidu. Viimasel minutil tuli Tähel veel üle elada kerge ehmatus, kui Võru mehed tabasid kaks korda järjest latti, millest pall maandus joonel. Ent kohe pärast seda kõlas lõpuvile.

Pärast 17. vooru jääb Jõgeva Tähe meeskond teisel kohal asuvast Viljandi Kodugaasist maha 8 punktiga ning liidrile kaotatakse juba 11 punktiga. Tähe järgmine vastane ongi Viljandi Kodugaas, keda võõrustatakse Jõgeva aleviku staadionil 9. septembril kell 12.

AARNE SULG

blog comments powered by Disqus