Jõgeva suusasprindietapid on lõppenud

Lisaks pargijooksu- ja rattasõiduetappidele on Jõgeva linnas viimastel aastatel populaarsust kogumas ka suusasprindietapid. Esimestel aastatel suusatati Piiri pargis, nüüd on leitud selleks parem paik — Jõgeva linna staadioni ümber olev valgustatud haljasala. Klassikalise stiili raja pikkus oli 660 meetrit ning suusaetappidel tuli noortel läbida üks  ning täiskasvanutel kaks ringi.

Selleks, et üldarvestuses konkureerida, tuli võistlejatel neljast suusaetapist osaleda vähemalt kolmel. Suusavõistlustel toimus aga ka lisaetapp, sest esimesel etapil kogunesid suusatajad starti ka 22-kraadise külmaga ja korraldajad otsustasid seda võistlust mitte arvestada.

Üldarvestuses võitsid esikohakarika Arti Põldes, Argo Pärn, Brita Kasela, Rasmus Kiipus, Kaidi Saar, Kai Saar, Kaido Saar ja Taivo Rebane. Tublidest suusatajatest tuleb ära mainida ka need, kellel seekord karikavõidust veel natuke puudu jäi. Nendeks suusatajateks olid Andreas Soonsein, Oskar Säärits, Mattias Säärits, Birgit Kasela, Kärtyn Kaljusalu ja Tiina Säälik.

Tublimad suusatajad osalesid kõigil viiel etapil, mõned „ärkasid” aga alles viimaseks. Nüüdseks jääb vaid kõikidele spordihuvilistele soovida, et nad rattasõidu- ja jooksuetappidele aprillis ja mais algusest peale kohale jõuaksid.

iii

AIMUR SÄÄRITS

blog comments powered by Disqus