Jõgeva SK Tähe/Olivia sai Norras kolmanda koha

Möödunud nädalal Norras Fredrikstadis toimunud EuroFloorball Cup saalihokiturniiril jõudis Jõgeva SK Tähe/Olivia poolfinaali, kus kaotas kolmel viimasel aastal Norra meistriks tulnud Slevik IBK-le 5:11 (4:1, 0:3, 1:7).

Vastase koduhallis rohkem kui 600 pealtvaataja ees peetud poolfinaalmäng algas Tähe meeskonnale suurepäraselt. Avakolmandik võideti 4:1. Kolm väravat viskas Mika Förell, ühe tabamuse lisas Raul Kivi. Söödupunktid läksid Sander Lehtme ja Raul Kivi arvele. Avaperioodi järel vahetasid norralased välja väravavahi ning ajapikku hakkas ülekaal kodumeeskonna poolele kalduma. Teise kolmandiku keskel viskasid norralased vaid 51 sekundi jooksul kolm väravat ning viigistasid mänguseisu. 4:4 püsis tablool 45. minutini, siis õnnestus norralastel mõne minuti jooksul 7:4 ette minna ning kuigi Iiro Liede vähendas veel korraks kaotusseisu kaheväravaliseks, kuulus mängu lõpp kodumeeskonnale. Tähe mängijatest tunnistati poolfinaali parimaks Iiro Liede.

Norralaste siseasjaks kujunenud finaalis mängis Slevik IBK tulemusega 8:6 üle Tunet IBK.