Jõgeva SK Tähe/Olivia kaotas Norra klubile

Sel nädalal Norras Fredrikstadis peetava EuroFloorball Cup saalihokiturniiri avakohtumises kaotas Jõgeva SK Tähe/Olivia meeskond eile Norra klubile Tunet IBK 6:14 (2:1, 3:9, 1:4)

Mäng algas Jõgeva meeskonnale hästi, skoori avas Raul Kivi söödust Mika Forell ning kuigi norralased seejärel viigistasid, suudeti Raul Kivi ja Julle Sumeni väravate järel taas juhtima minna. Teisel kolmandikul haaras kodumeeskond aga initsiatiivi: viie minuti jooksul visati järjest viis väravat ning Tähe jäi 30. minutiks 3:6 kaotusseisu. Parem polnud ka perioodi lõpp – Julle Sumeni ja Iiro Liede väravatele vastas Tunet neljaga ning otsustava perioodi alguseks oli norralaste eduseis juba viieväravaline. Kolmandal kolmandikul suurendas kodumeeskond veelgi vahet ning võitis lõpuks 14:6. Tähe viimase värava viskas Jere Nivukoski söödust Sven Uue.

Täna on Tähe/Olivia vastaseks Poola klubi MUKS Zielonka, mäng algab kell 14.15.