Jõgeva SK Tähe/Olivia alistas Poola klubi

Norras Fredrikstadis toimuva EuroFloorball Cup saalihokiturniiri teises alagrupikohtumises alistas Jõgeva SK Tähe/Olivia meeskond neljapäeval tasavägises kohtumises Poola klubi MUKS Zielonka 5:4 (1:1, 0:1, 4:2).

Teise kolmandiku lõpuks juhtisid poolakad 2:1. Tähe ainsa värava viskas Valeri Maslov arvulises ülekaalus mängides üheksa sekundit enne avakolmandikku lõppu, väravasöödu andis Iiro Liede. Vastastikuste tõusude ja mõõnadega kulgenud otsustava kolmandiku esimene pool kuulus Eesti meistermeeskonnale. 43. minutil viigistas Julle Sumen seisu ning 46. minutil viis Jere Nivukoski Tähe esmakordselt juhtima, söödupunkti sai mõlema värava eest kirja Mika Förell. Poolakad aga ei andnud alla ning 55. minutiks olid juba nemad Pawel ja Andrzej Krynski väravatest 4:3 ees. Kui mängu lõpuni oli jäänud paar sekundit vähem kui kolm minutit, suunas Mika Förell tagasipõrkunud palli Poola meeskonna väravasse ning taas oli tablool viigiseis. Natuke rohkem kui minut hiljem sai Iiro Liede värava ette söödu Raul Kivilt, soomlane suutis mängu jooksul 25 tõrjet teinud poolakate väravavahi Maciej Bogdanski üle mängida ning tuua Tähele väärtusliku võidu.

B-alagrupi otsustavas kohtumises olid eile õhtul vastamisi MUKS Zielonka ja kolmapäeval Tähe/Olivia meeskonna alistanud Norra klubi Tunet IBK.