Jõgeva SK Tähe sai meistriliigas hooaja esimese kaotuse

Saalihoki meistriliiga hooaega viie võiduga alustanud Jõgeva SK Tähe meeskond pidi laupäeval vastu võtma esimese kaotuse. Tallinnas peetud kohtumises jäädi tulemusega 4:8 alla TTÜ SK-le.

Mängu esimene värav sündis teisel minutil, kui Nikolai Roop viis Pavel Semenovi söödust Jõgeva 1:0 juhtima. 4. minutil viigistas Alex Kark seisu ning kolm minutit hiljem jäi Jõgeva kaotusseisu.  TTÜ teise värava lõi Kristjan Puu. 10. minutil sai Toomas Peterson korduva vea eest kaheminutilise karistuse ning vastased suutsid arvulise ülekaalu kohe ka ära kasutada, Oskar Salm lõi Tähe väravavõrku juba kolmanda palli. TTÜ 3:1 eduseis püsis avakolmandiku lõpuni.

Teise kolmandiku lõpuks suutis Jõgeva meeskond vähendada kaotusseisu minimaalseks, vaheajale mindi seisul 3:4. Kaspar Virkus lõi 34. minutil Margus Gussi söödust seisuks 2:3. Kaks minutit hiljem suurendas Tanel Kasenurm TTÜ eduseisu taas kaheväravaliseks, kuid juba mõnikümmend sekundit hiljem õnnestus Tanel Soidlal taas kaotusseisu vähendada.

Otsustaval perioodil oli TTÜ ülekaal aga juba ilmne, kolmandik võideti tulemusega 4:1 ning kogu mäng 8:4. Kohe kolmanda kolmandiku alguses viis Kristjan Puu TTÜ juhtima 5:3. 49. minutil eemaldati ebasportliku käitumise eest Sven Uus ning Tanel Kasenurm suurendas võõrustajate eduseisu juba kolmeväravaliseks. Nikolai Roobi 51. minutil löödud väravale vastas TTÜ mängu lõpus veel kahega, resultatiivsed olid Oskar Salm ja Madis Leisner.

Võitjate parimaks mängijaks tunnistati Oskar Salm, kaotajatel Nikolai Roop.

Teises nädalavahetusel peetud kohtumises alistas SK Saku Fortuna koduväljakul Eesti Maaülikooli 10:5.

Meistriliiga tabeliseis: 1. Jõgeva SK Tähe 15 punkti (6 mängust), 2. TTÜ SK 14 p (7), 3. SK Saku Fortuna 11 p (7), 4. Sparta Team Automaailm 8 p (6), 5. Eesti Maaülikooli SK 3 p (8).

Järgmise mängu peab Jõgeva SK Tähe 15. detsembril Kristiine spordihallis, vastaseks on Sparta Team Automaailm. Mäng algab kell 15.30.