Jõgeva SK Tähe/Olivia teisel kohal

Saalihoki Eesti meistrivõistluste meistriliigas hoiab Jõgeva SK Tähe/Olivia hetkel teist kohta. Kolmest mängust on võidetud kaks.

Neist viimases kohtuti võõrsil EMÜ SK meeskonnaga. Kui avavoorus võideti sama vastast 5:3, siis nüüd olid võidunumbrid 7:5 (2:1, 2:2, 3:2). Mängu 10. minutil jäädi 0:1 kaotusseisu, kuid lähema paari minuti jooksul asuti Andreas Õuna ja Margus Gussi väravatest 2:1 juhtima.

Teise kolmandiku kuuendaks minutiks juhtis taas EMÜ SK 3:2, kuid viimasele vaheajale mindi Jõgeva meeskonna 4:3 eduseisul. Väravad tegid Alex Guske ja Kristjan Puu.

Viimasel kolmandikul kasvatasid Kristjan Puu ja Sven Uue kahe väravaga Tähe eduseisu 59. minutiks 7:3-le. Kuid siis lasti 42 sekundi jooksul visata endale kaks vastuväravat. Õnneks lõppes ka kohe mänguaeg ning Tähele kirjutati tabelisse 7:5 võit.

Turniiritabelit juhib 12 punktiga neljast mängust Sparta Team Automaailm. Teisel kohal olev SK Tähe/Olivia on kolmest mängust kogunud 6 punkti. Juba sel pühapäeval kohtub Jõgeva meeskond Tallinnas TalTechi meeskonnaga, kes on kaotanud kõik neli seni peetud mängu.