Jõgeva SK Noorus-96 oli nädalavahetusel ainsana võidukas

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel teenis möödunud nädalal kolmest Jõgevamaa meeskonnast ainsana võidupunktid SK Noorus-96, kes oli II liigas 2:1 (1:0) parem Tartu FC Santosest.

Laupäeval Jõgeva aleviku väljakul peetud kohtumine algas kiire juhtväravaga, sest juba 30. sekundil keerutas Stenver Kleimann-Leimann palli paarikümnelt meetrilt vastaste värava ristnurka seisuks 1:0. Kiire ja ootamatu värav suigutas aga edaspidi jõgevalaste mängu ja vaikselt anti initsiatiiv käest. Vaheajale mindi siiski eduseisus.

Teisel poolajal olid selgelt aktiivsemad juba külalised. 60. minutil teenisid nad karistusala lähedalt karistuslöögi. Jõgeva meeskonna „müür” ei pidanud ja pall maandus ootamatult võrgus – 1:1.

Edasises mängus oli väravavõimalusi mõlemal meeskonnal, kuid tundus juba, et kohtumine jääbki viiki. Siis aga kohtumise teisel üleminutil oli Noorusel kasutada korner ja nii nagu mängu alustati väravaga, ka lõpetati väravaga. Õiges kohas seisis Tartu meeste poolt valveta jäetud Mihkel Kukk ja tema jalast sündis võiduvärav. SK Noorus-96 meeskond on nüüd kaks vooru enne kevadringi lõppu kogunud 13 punkti.

FC Jõgeva Wolves võttis pühapäeval linna staadionil II liiga mängus vastu Maardu Linnameeskonna II koosseisu. Avapoolaeg kaotati 1:2 ja kogu mäng 1:3. Wolvesi värava lõi Eduard Kovbasnjuk, kellele see oli liigas juba kümnendaks tabamuseks. FC Wolvesi on tabelis 6 punkti.

III liigas jätkab aga kaotustelainel SK Illi/Noorus-96, kui üheksandas voorus tunnistati kodus SK EMÜ 9:0 (5:0) paremust. Punktiarve on meeskonnal endiselt avamata.

Noorte U19 Eliitliigas jätkab mängimist Tartu FC Helios/ Jõgeva SK Noorus-96 ühendmeeskond. Kuuendas voorus saadi väärtuslik 1:0 võit FCI tallinna üle. Võiduvärava lõi penaltist Daniel Aganitš.

Eelmises voorus mängiti Tallinnas liidri Nõmme Unitedi vastu ja kaotati 1:7 (0:4). Auvärava tegi Romet haug.