Jõgeva raudteejaama ooteruum avatakse täna

Eesti Raudtee lubas Jõgeva raudteejaama ooteruumi avada juba detsembri esimestel päevadel, kuid seda siiski ei juhtunud. Eilses vastuses asjakohasele pärimisele vabandasid Eesti Raudtee esindajad viivituse pärast ning lubasid, et alates tänasest on ooteruum reisijatele avatud.

Siiski ei jää raudteejaama ooteruum avatuks ööpäevaringselt. “Jõgeva ootesaal avatakse 22. detsembri hommikul ning jääb külastajatele avatuks analoogselt eelmisele aastale – pool tundi enne reisirongi saabumist ja veerand tundi pärast rongi väljumist. Vabandame avamise viibimise pärast,” vastas Eesti Raudtee kommunikatsioonijuht Liina Hallik. Need, kellel on siiski vaja varem rongijaama tulla, võivad soojas olla lähedal asuvas bussijaamas.

Mis puutub raudteejaama seinal olevat kella, mis kangekaelselt kuude kaupa vale aega näitas, siis see on üldse maha võetud. “Hoone seinal olnud kell demonteeriti, sest see oli katki ja parandamine osutus võimatuks. Kella asendamine on jäänud rahapuuduse taha. Otsime võimalusi olukorra lahendamiseks,” märkis Hallik. Lähimad ajanäitajad asuvad bussijaamas ja ka maavalitsuse hoone seinal.

EILI ARULA 

Reisirongide sõiduplaani muudatused jõulupühade ajal

24, 25. ja 26. detsembril ei välju Jõgevalt kiirrongid

Tallinna kell 7.17

Tartusse kell 9:31

24, 25. ja 26. detsembril  väljuvad Jõgevalt kiirrongid

Tallinna kell 14.43 ja 17.45

Tartusse kell 15.51 ja kell 18.54

26. detsembril väljuvad Jõgevalt lisaks kiirrongid

Tartusse kell 21.52

Tallinna kell 20.45

24., 25. ja 26. detsembril ei välju Tartu-Jõgeva-Tartu rong, mis on tavapäraselt käigus üksnes tööpäeviti. (Tartu – Jõgeva 14.53 Tartust ja Jõgeva-Tartu 15:59 Jõgevalt).

blog comments powered by Disqus