Jõgeva politseijaoskonna juhina jätkab Ivar Dubolazov

 

Jõgeva politseijaoskonna praegune juht, politseimajor Ivar Dubolazov jätkab oma ametis ka pärast 1. oktoobril jõustuvaid muudatusi politsei- ja piirivalveameti töökorralduses ja struktuuris.

Lõuna prefektuuri politseijaoskondade praegustest juhtidest jätkavad reformi järel ka Võru politseijaoskonna juht Madis Soekarusk ning Valga politseijaoskonna juht Tiit Allik. Tartu politseijaoskonda asub alates sügisest juhtima Veiko Järva, Põlva jaoskonna juhiks saab Helmer Hallik. Viljandi politseijaoskonna juhiks saab kauaaegne Jõgeva liikluspolitseinik, praegu lõuna prefektuuri kriisiohjekeskuse operatiivteabeteenistuse vanema ametis olev Künter Pedosk.

Kevadel alanud politseireform toob lisaks struktuurimuudatustele kaasa ka muudatused politseiteenistujate töö sisus. Reformiga taotletav kokkuhoid saadakse osakondade ja büroode arvu vähendamise ning töötajate koondamise arvelt, eelkõige väheneb tugitöötajate arv.

Lõuna prefektuuri vanempressiesindaja Kerly Peiteli sõnul muutub reformi järel ka Jõgeva politseijaoskonna struktuur. “Mõned ametikohad kaovad ära, mõned tekivad juurde,” ütles ta. “Jaoskonna juht peab oma uue meeskonna komplekteerima hiljemalt augusti alguseks.”

Samas teenistujate koondamisest lõuna prefektuuris pressiesindaja sõnul rääkida ei saa. “Loomulik töölt lahkumine on olnud nii suur, et koondamisvajadust prefektuuris ei ole,” lausus ta.

i

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus