Jõgeva põhikooli direktor kinnitati lõpuks ametisse

 

Pärast mitu kuud kestnud vaidlusi ning hiljutist võimuvahetust Jõgeva linnas kinnitas linnavalitsus eile Jõgeva põhikooli direktoriks konkursi võitnud Taisto Liivandi.

Jõgeva linnapea Mihkel Kübar selgitas, et kuigi linnavalitsus kinnitas Taisto Liivandi eile ametisse, on tööleping momendil veel sõlmimata. Seda loodetakse teha kahe nädala jooksul.

Kuna koolijuhi ametissenimetamine on veninud juba nii pikale ja nüüd on uuel direktoril kaadri komplekteerimiseks üsna vähe aega, siis kuulutas linnavalitsus eelmisel reedel välja ka konkursi, et leida Jõgeva põhikoolile direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal ehk õppeala juhataja.

Linnapea Mihkel Kübar kinnitas, et kuigi konkursi kuulutas välja linnavalitsus ja info kandideerimise  kohta on samuti linnavalitsuse kodulehel, valib õppealajuhataja ikkagi direktor ise. “Seepärast, et aega on nii väheks jäänud, tuligi meil konkurss endil välja kuulutada. Selle lõppemise ajaks on direktoriga tööleping sõlmitud ning õppealajuhataja valib  ikkagi direktor,” lisas linnapea.

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus